Horoskopai
Antradienio, kovo 02 d.
[»] Avinas
Kažkas gali priminti neįvykdytą pažadą ir teks atiduoti tam tikrą dėmesio duoklę partneriui, kolegoms. Tikėtina, kad atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei bei meilei.
-- -- --
[»] Jautis
Norėsis keisti gyvenimą iš esmės, ir tam ieškosite galimybių. Tačiau jei primygtinai rodysite iniciatyvą ir piršite savo prekes, paslaugas ar planus, tai ir atsakomybė už sėkmę ar nesėkmę teks jums.
-- -- --
[»] Dvyniai
Šiandien jausite aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt jums pavyks sublizgėti žiniomis, plačiu akiračiu, talentu ar kitokiu gebėjimu.
-- -- --
[»] Vėžys
Gali būti, kad šiandien reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį. Susitikite su reikalingu žmogumi, aptarkite savo perspektyvas.
-- -- --
[»] Liūtas
Nors ir netrūks aplinkinių dėmesio bei palankumo, jus kamuos įvairūs įtarimai. Vis dėlto draugai, o ypač draugės atitrauks jus nuo sunkių minčių bei rūpesčių, suteiks malonių emocijų.
-- -- --
[»] Mergelė
Paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas. Giliau jausite visa ko prasmę. Neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Stenkitės atgauti sielos ramybę.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, mąstysite neracionaliai. Nepatartina niekur skubėti, rizikuoti. Galbūt sujaudins kažkokios paskalos apie mylimą žmogų. Vykite abejones šalin.
-- -- --
[»] Skorpionas
Tinkamas metas labiau suartėti su jums patinkančiu asmeniu, jį geriau pažinti. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, dominama preke, siuntiniu.
-- -- --
[»] Šaulys
Šiandien galite nemažai nuveikti žiniasklaidos, įvairių susitarimų srityse. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums duoti vertingų patarimų. Jeigu aktualu pasimokyti, neieškokite pretekstų išsisukti.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Intensyvus bendravimas šiandieną jus vargins. Vis dėlto vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti darbus bei rūpesčius. Nuo jūsų norų nedaug kas priklausys.
-- -- --
[»] Vandenis
Bus malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi. Jums gali atsiskleisti intriguojama paslaptis. Išdrįskite bent šiek tiek atverti savo širdį, antraip jums neabejingi žmonės gali pasiklysti jausmų ir abejonių migloje.
-- -- --
[»] Žuvys
Netikėtai gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos problema. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuklesnė.
-- -- --
Atgal
© 2015-2021 | Apie Mus | Kontaktai | Naudojimo taisyklės .