Horoskopai
Antradienio, gruodžio 01 d.
[»] Avinas
Sieksite praktiškai įtvirtinti savo autoritetą. Nevenkite pokalbių, kurie padėtų rasti sprendimą, susijusį su darbu, pinigais. Svarbiausia yra liautis dramatizuoti menkas problemas.
-- -- --
[»] Jautis
Gali kilti nesusipratimų su partneriais, draugais ar vaikais. Įtampa dar labiau padidės, jeigu jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite elgtis ir gyventi. Galite patirti vidinę dilemą.
-- -- --
[»] Dvyniai
Jeigu laukiate, kad pažįstamas asmuo grąžintų jums skolą, gali nutikti taip, kad jis, užuot grąžinęs, paprašys dar paskolinti. Galbūt kils ginčų dėl painiavos dokumentuose.
-- -- --
[»] Vėžys
Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos, užsienio. Galbūt pabendrausite su senu pažįstamu ar kažkokios srities specialistu. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą.
-- -- --
[»] Liūtas
Prieštaringi bus emociniai santykiai. Tikėtina įtampa dėl nurodymų, raginimų. Galbūt teks praktiškai panaudoti ne tik savo, bet ir svetimą patirtį, arba atsidursite situacijose, kurios tą patirtį primins.
-- -- --
[»] Mergelė
Jau nuo ryto galvosite apie numatomus susitikimus su draugais ar vakaro renginį. Jausite bendravimo ir draugystės poreikį. Artimieji nelabai pritars jūsų susiplanuotam laisvalaikiui.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Jus tarsi prislėgs darbo nuovargis. Dėl to stengsitės išvengti siūlomų susitikimų, viešumo. Jums išties reikia pailsėti, pabūti vienumoje. Derėtų saugoti sveikatą, nerizikuoti.
-- -- --
[»] Skorpionas
Mėgindami paveikti ir keisti kitų pažiūras, galite persistengti ir pasirodyti lyg keistuoliai. Galbūt jums kils abejonių, susijusių su numatoma rekonstrukcija ar kelione. Stiprės poreikis susirasti darbą.
-- -- --
[»] Šaulys
Galbūt įsitrauksite į turtines peripetijas, verslą, ką nors pirksite, nuomosite ar išsinuomosite. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų polėkį stabdys racionaliai skaičiuojantys šeimos nariai ar verslo partneriai.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Vikriai suksitės, jeigu turite reikalų su informacija, mokslu, reklama, logistika. Rezultatai bus neblogi, bet jums norėsis geresnių arba to tikėsis klientai, aplinkiniai.
-- -- --
[»] Vandenis
Savo namiškiams galite pademonstruoti emocijų protrūkius, nors darbe tikriausiai sugebėsite elgtis kaip pridera. Galbūt pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Gali paaiškėti, kad problemų kilo jūsų tėvams.
-- -- --
[»] Žuvys
Šiandien ir jūs, ir jūsų vaikai būsite kiek lengvabūdiški, trokšite pramogų, malonumų. Iš šeimos narių galite išgirsti priminimų apie moralę, saikingumą, taupumą.
-- -- --
Atgal
© 2015-2020 | Apie Mus | Kontaktai | Naudojimo taisyklės .